Apie mus

Automobilių remontas ir įvairių detalių restauravimas.

Apie įmonę

Autošarnyras, tai didelę patirtį sukaupusi įmonė automobilių, visureigių, autobusų, mikroautobusų, krovininių automobilių, motociklų, keturračių remonto ir detalių restauravimo srityje. Darbą pradėjome 2000 metais labai kukliai. Dirbo vienas meistras. Visa pradžia buvo koncentruota į važiuoklės remonto darbus. Įgavus patirties, augo ir žinių bagažas. Rinkai žengiant į priekį, keičiantis klientų poreikiams stengėmės neatsilikti ir mes. Augdami ir tobulėdami šiai dienai skaičiuojame 15- us savo gyvavimo metus.Servise AUTOŠARNYRAS atliekamas ne tik automobilių remontas, bet ir įvairių detalių restauravimas.Mes rūpinamės ne tik jūsų bet ir jūsų keleivių saugumu. Tad patikėkite automobilį profesionalioms rankoms.

  • Atliekama techninė automobilio apžiūra bei gedimų diagnostika, konsultavimas visais rūpimais klausimais ir visi reikalingi automobilio važiuoklės remonto darbai.
  • Autoservise naudojama šiuolaikiška ir moderni įranga.
  • Remontui naudojamos patikimų gamintojų kokybiškos detalės o visoms mūsų restauruotoms detalėms yra suteikiama garantija.( 1 metams arba 50000km.)

Faktai apie mus

0 Suremontuotų automobilių per metus
0 Aptarnautų klientų skaičius per metus
0 Atrestauruotų detalių per metus